Винуватцям плутанини з "Оскарами" дали охоронців через погрози

Браян Каллінан і Марта Руїз Копирайт изображения AFP
Image caption Браян Каллінан і Марта Руїз передали конверти ведучим перед кожним епізодом нагородження

Після того, як винуватці плутанини з конвертами на церемонії вручення премії "Оскар" почали отримувати погрози в соцмережах, їм обом надали охоронців.

Аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) повідомила, що після конфузу на церемонії біля будинків Браяна Каллінана і Марти Руїз посилили заходи безпеки.

Таблоїд TMZ.com пише, що вони побоюються за своє життя.

Представниця PwC зазначила, що співробітникам надали захист, після того як їхні домашні адреси і фотографії близьких були опубліковані в ЗМІ.

Перед тим американська кіноакадемія оголосила, що більше не буде співпрацювати з Каллінаном і Руїз.

Співпраця з PricewaterhouseCoopers, яка відповідає за підрахунок голосів і підготовку конвертів з іменами переможців, також під питанням.

"Історична" церемонія

На останній церемонії вручення "Оскарів" трапився один із найбільших конфузів в історії премії: замість "Місячного світла" найкращим фільмом оголосили мюзикл "Ла-Ла Ленд".

Пізніше стало відомо, що причиною цього стала плутанина з конвертами, які Каллінан і Руїз видавали ведучим.

Кожен із них мав повний набір конвертів із іменами переможців, - на випадок, якщо з одним із конвертів щось станеться.

Після того як Еммі Стоун присудили "Оскар" в номінації "Найкраща актриса", другий - запасний - конверт помилково вручили Воррену Бітті, який якраз мав оголосити переможця в категорії "Найкращий фільм".

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Воррен Бітті вочевидь не знав, що йому робити з конвертом

"Я хочу розповісти вам, що сталося. Я відкрив конверт, на картці було написано: "Емма Стоун. "Ла-Ла Ленд", - пояснив згодом актор.

Творці "Ла-Ла Ленд" вже виголошували промовою, коли співробітники PricewaterhouseCoopers і представники організаторів церемонії піднялися на сцену, щоб повідомити знімальній групі й акторам фільму, що сталася помилка.

PricewaterhouseCoopers вже вибачилася за інцидент.

Новини на цю ж тему