Дитинча квоки порадувало екологів Австралії

квока Копирайт изображения WWF Australia
Image caption Камери зафіксували у лісі сім'ю квок

Природоохоронці дуже зраділи, коли на заході Австралії, в районі, який сильно постраждав від великих лісових пожеж, виявили дитинча квоки.

Квоки - це невеликі сумчасті тварини, що мешкають на невеликій території на південному заході Австралії і перебувають під загрозою зникнення.

2015 року їхня популяція в районі містечка Норткліфф дуже постраждала від колосальних лісових пожеж.

Через рік після пожежі Всесвітній фонд дикої природи (WWF) провів дослідження і зробив висновок, що в зоні пожежі залишилося лише 39 квок.

Але під час нещодавнього перегляду відео з камер спостереження фахівці помітили дитинча квоки разом з матір'ю і ще однією дорослою твариною.

Копирайт изображения WWF Australia
Image caption Ця знахідка - свідчення того, що популяція відновлюється

Це відео свідчить про відновлення популяції, і це дає надію на збереження цього виду тварин, каже представниця WWF Австралії Мерріл Геллі.

"Ці двоє дорослих квоки вижили після інтенсивної пожежі, тож ми так зраділи, коли побачили дитинча", - розповідає вона.

За її словами, дорослих самицю і самця помічали разом неодноразово протягом останніх шести місяців, тож, схоже, вони перебуають у прекрасних стосунках.

Норткліффська пожежа знищила близько 98 тисяч гектарів, ставши найбільшою лісовою пожежею в Західній Австралії з 1960 року.

За словами фахівців, середовище проживання квок буде відновлюватися тривалий час. Кущі поступово відростають, а от на відновлення крони дерев потрібно набагато більше часу.