Прокуратура оголосила підозру екс-керівнику ДУС Тарасюку

Ігор Тарасюк Копирайт изображения UNIAN
Image caption Ігор Тарасюк був керівником ДУС у 2005-2010 роках

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в рамках кримінального провадження щодо заволодіння держмайном оголосили про підозру екс-керівнику Державного управління справами Ігорю Тарасюку.

"У ході досудового розслідування за місцем його проживання проведено обшук, під час якого виявлено та вилучено документи, 1 млн. євро, золото та інші речі, які мають значення для слідства. Сьогодні І. Тарасюку буде обрано запобіжний захід", - написав у Facebook Юрій Луценко.

Копирайт изображения UNIAN

Юрій Луценко повідомив, що підозра оголошена у рамках розслідування справи про дії, вчинені "злочинними організаціями", за якими висунули підозри екс-президенту Віктору Януковичу, його синові Олександру Януковичу, екс-міністру Едуарду Ставицькому, керівнику фірми "Танталіт" Павлу Литовченку.

Їх підозрюють у створенні і діяльності злочинної організації та заволодінні державним майном - урядовою резиденцією "Межигір'я", загальною вартістю 540 млн. гривень.

За даними ГПУ, усі четверо осіб переховуються від слідства.

Ігор Тарасюк був керівником Державного управління справами у 2005-2010 роках, за часів президентства Віктора Ющенка і в тому числі прем'єрства Віктора Януковича.

Новини на цю ж тему