Радио Вести не продовжили ліцензію на мовлення в Києві

Радио Вести

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення проголосувала за те, щоб не продовжувати "Радио Вести" ліцензію на мовлення в Києві на частоті 104,6.

За це проголосували усі шестеро членів ради.

У холдингу "Вести" розцінили це як вияв цензури і назвали це рішення протиправним.

Підставою для відмови стала наявність у станції чотирьох попереджень Нацради, повідомляє "Детектор медіа". Компанія оскаржує їх у суді, але вони наразі чинні.

Питання київської ліцензії планували розглянути ще раніше, але відклали через судовий процес у Львові за позовом проти радіо.

Тим часом під будівлею Нацради проходять одночасно два мітинги: один - за закриття "Радио Вести", інший - проти.

Учасники тримають такі плакати як "Геть кремлівський рупор - "Радио Вести" з одного боку, та "Ні - цензурі в Україні" - з іншого, повідомляє "Укрінформ".

Копирайт изображения UNIAN

Раніше Нацрада відмовилася продовжити ліцензію радіо в Харкові.

Як заявила заступниця голови органу Уляна Фещук, компанія порушила "умови ліцензії та вимоги чинного українського законодавства".

28 лютого з "Радио Вести" звільнилася абсолютна більшість співробітників.

За даними видання "Детектор медіа", працівникам не виплатили зарплати за січень і лютий, а також компенсації за скорочення. Розрахуватись обіцяли упродовж тижня.

Також стало відомо, що "Радио Вести" подало заяву до Генпрокуратури, поліції і Національного антикорупційного бюро на рішення Нацради щодо роботи станції в Харкові.

Мовник звинуватив регулятора у невиконанні судових рішень та зловживанні владою.

Також на цю тему