Насірова занесли до зали суду

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Роману Насірову інкримінують розтрату 2 млрд грн державних коштів

Романа Насірова занесли до будівлі Солом'янського суду.

Раніше звідти всіх евакуйовували через повідомлення про мінування. Правоохоронці провели перевірку, після чого людям дозволили повернутися.

За даними журналістів програми "Схеми" і "Радіо свобода", які ведуть трансляцію з суду, виглядає так, що пан Насіров у залі суду притомний, його очі відкриті.

Засідання мало початися ще о 19:00.

Адвокати Романа Насірова висловили незадоволення через затримку. Вони запевняють, що їхній підзахисний зацікавлений у якнайскорішому розгляді його справи.

За їхніми даними, пан Насіров весь час перебував у машині "швидкої" біля будівлі суду.

Копирайт изображения УНІАН

72-годинний строк, на який був затриманий голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, спливає у неділю ввечері.

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Машина швидкої допомоги, у якій привезли Романа Насірова

Якщо суд не винесе рішення про продовження терміну затримання пана Насірова, його зобов'язані будуть відпустити з-за ґрат.

Водночас у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) наполягають на тому, щоб Романа Насірова тримали під вартою.

Раніше його адвокати стверджували, що слідчі САП припустилися багатьох процесуальних помилок під час затримання і "силою" забрали з медичного закладу.

Вони також виступають за повернення підзахисного до Феофанії для лікування.

Діагноз

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Романа Насірова перевозили на ношах у супроводі працівників НАБУ. Медики кажуть, що він перебував під наркозом

Зранку суботи Романа Насірова перевезли з лікарні Феофанія в інший медичний заклад "з метою підтвердження чи спростування діагнозу", повідомили у Національному антикорупційному бюро (НАБУ).

Адвокати Романа Насірова стверджують, що медикам це не вдалося.

"Комісія прийшла до висновку про те, що встановити діагноз неможливо, оскільки відсутні документи з установи, де він перебував. Усе. Тепер не знають, що робити", - заявив один з адвокатів пана Насірова.

У САП такі заяви не коментували.

Раніше захист пана Насірова повідомляв, що у нього діагностували інфаркт і начебто прооперували.

Керівника Державної фіскальної служби підозрюють у "зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки". Зокрема йому інкримінують розтрату 2 млрд грн державних коштів.

У п'ятницю Кабміни відсторонив Романа Насірова від посади голови ДФС на час слідства.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему