Насіров у суді: журналістів "попросили" із зали

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Роману Насірову інкримінують розтрату 2 млрд грн державних коштів

Адвокати попросили журналістів вийти, щоби дообстежити Романа Насірова. Він лежить на ношах. Раніше до зали суду зайшли лікарі "швидкої".

Суд почався із запізненням у понад 2 години.

Романа Насірова занесли до будівлі Солом'янського суду.

Раніше звідти всіх евакуйовували через повідомлення про мінування. Правоохоронці провели перевірку, після чого людям дозволили повернутися.

За даними журналістів програми "Схеми" і "Радіо свобода", які ведуть трансляцію з суду, виглядає так, що пан Насіров у залі суду притомний, його очі відкриті.

Засідання мало початися ще о 19:00.

Адвокати Романа Насірова висловили незадоволення через затримку. Вони запевняють, що їхній підзахисний зацікавлений у якнайскорішому розгляді його справи.

За їхніми даними, пан Насіров весь час перебував у машині "швидкої" біля будівлі суду.

Копирайт изображения УНІАН

72-годинний строк, на який був затриманий голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, спливає у неділю ввечері.

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Машина швидкої допомоги, у якій привезли Романа Насірова

Якщо суд не винесе рішення про продовження терміну затримання пана Насірова, його зобов'язані будуть відпустити з-за ґрат.

Водночас у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) наполягають на тому, щоб Романа Насірова тримали під вартою.

Раніше його адвокати стверджували, що слідчі САП припустилися багатьох процесуальних помилок під час затримання і "силою" забрали з медичного закладу.

Вони також виступають за повернення підзахисного до Феофанії для лікування.

Діагноз

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Романа Насірова перевозили на ношах у супроводі працівників НАБУ. Медики кажуть, що він перебував під наркозом

Зранку суботи Романа Насірова перевезли з лікарні Феофанія в інший медичний заклад "з метою підтвердження чи спростування діагнозу", повідомили у Національному антикорупційному бюро (НАБУ).

Адвокати Романа Насірова стверджують, що медикам це не вдалося.

"Комісія прийшла до висновку про те, що встановити діагноз неможливо, оскільки відсутні документи з установи, де він перебував. Усе. Тепер не знають, що робити", - заявив один з адвокатів пана Насірова.

У САП такі заяви не коментували.

Раніше захист пана Насірова повідомляв, що у нього діагностували інфаркт і начебто прооперували.

Керівника Державної фіскальної служби підозрюють у "зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки". Зокрема йому інкримінують розтрату 2 млрд грн державних коштів.

У п'ятницю Кабміни відсторонив Романа Насірова від посади голови ДФС на час слідства.

Новини на цю ж тему