AP забрало е-адресу дружини віце-президента США з публікації

Майк Пенс із дружиною Копирайт изображения Getty Images

Інформаційне агентство Associated Press погодилося прибрати зі своїх публікацій е-адресу дружини віце-президента США Майка Пенса.

Раніше пан Пенс розкритикував агентство і вимагав вибачень перед його дружиною Карен.

"Associated Press прибрало електронну адресу із нотаток, дізнавшись, що місіс Пенс як і раніше її використовує" - зазначили в агентстві.

У матеріалі зазначали, що під час губернаторства Майка Пенса в Індіані, він використовував разом із дружиною приватну електронну пошту для ділових контактів. У матеріалі вказали е-пошту Карен Пенс.

Віце-президент США заявив, що такий крок є втручанням в особисте життя його дружини. "Коли ми попросили, щоб вони прибрали цю адресу, вони відмовилися. Associated Press має вибачитися перед моєю дружиною", - написав Пенс у своєму Twitter.

До посту він прикріпив офіційний запит свого радника Марка Паолетті з вимогою прибрати е-адресу із публікації, бо це є розголошенням персональних даних.

У публікації AP говорилося, що хакери зламали пошту Пенса в червні 2016 року. За даними журналістів, раніше Майк Пенс спілкувався через особистий аккаунт на ресурсі АОL із радниками на різні теми, в тому числі обговорював питання національної безпеки.

Офіс віце-президента заявив, що пан Пенс повністю дотримувався законів штату Індіани щодо користування е-поштою. Прес-секретар віце-президента Марк Лоттер назвав будь-які порівняння із екс-держсекретарем США Хілларі Клінтон абсурдними, оскільки пан Пенс не працював із секретною інформацією на посаді губернатора.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему