Peugeot Citroen купує європейський підрозділ General Motors

Peugeot Копирайт изображения Getty Images

Французький автоконцерн PSA Peugeot Citroen оголосив про покупку європейського підрозділу компанії General Motors, який володіє брендами Opel і Vauxhall.

Загальна сума операції оцінюється в 2,2 млрд євро.

Після купівлі Opel і Vauxhall концерн PSA стане другим за величиною європейським автовиробником після німецького Volkswagen, який постраждав від гучного "емісійного скандалу".

Про плани PSA Opel придбати стало відомо ще у середині лютого.

Профспілки працівників автогалузі побоюються, що угода може призвести до різкого скорочення робочих місць на заводах Vauxhall у Британії, де зараз працюють близько 4,5 тис. осіб.

За словами голови профспілки Unite Лена Макклаські, профспілкові лідери мають намір звернутися до уряду Британії з проханням надати підтримку всім співробітникам підприємств, чиї робочі місця під загрозою.

При цьому глава PSA Карлос Таварес заявив, що концерн буде виконувати всі зобов'язання, дані General Motors співробітникам компаній Opel і Vauxhall перед підписанням угоди.

На європейських підприємствах Opel працює близько 35 тисяч людей, майже половина з яких - працівники заводів концерну в Німеччині.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему