"Победа" навчить співробітників захищатися від пасажирів

"Перемога" Копирайт изображения Getty Images

Російська авіакомпанія-лоукостер "Победа" повідомила, що планує навчити своїх співробітників самообороні від агресивних пасажирів, повідомив гендиректор компанії Андрій Калмиков.

За його словами, "Победа" вирішила не залучати приватні охоронні підприємства. Це б збільшило ціни на квитки на 2%.

"Ми знайшли більш вигідний варіант: будемо навчати своїх співробітників самбо і дзюдо. Таким чином нам не доведеться підвищувати ціни на квитки", - пояснив пан Калмиков.

10 лютого розгніваний пасажир напав на менеджера "Победи" в московському аеропорту "Внуково". ЗМІ повідомляли, що чоловік, який запізнився на рейс, почав вимагати гроші за квиток, після чого плюнув співробітнику в обличчя і кілька разів ударив його по голові.

Авіакомпанію "Победа" створили 16 вересня 2014 року замість "Добролета", який потрапив у європейський санкційний список. Лоукостер на 100% належить групі "Аерофлот".

Торік у жовтні "Победа" подала позов до Арбітражного суду Москви про захист ділової репутації. Вона вимагала стягнути 2 мільйони рублів (близько 32 тисячі доларів) з видання "Новая газета", бо вважає, що редакція брала участь у замовній кампанії проти них.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему