У Сирії загинув російський військовий

Пальміра Копирайт изображения AFP
Image caption 2 березня сирійська армія знову взяла Пальміру за підтримки російських військових

Російське міністерство оборони повідомило про загибель контрактника Артема Горбунова в районі сирійського міста Пальміра.

"Рядовий контрактної служби Артем Горбунов виконував завдання з охорони групи російських військових радників у Сирійській Арабській Республіці. Артем Горбунов загинув 2 березня в районі Пальміри при спроби групи бойовиків "ІД" прорватися на позиції сирійських військ, де перебували російські військові радники", - йдеться в повідомленні відомства.

Раніше ЗМІ повідомляли, що загиблий розвідник Горбунов в понеділок був похований в Нижньому Новгороді.

Міноборони також заявило, що житель Челябінської області Іван Слишкін, про загибель якого в Сирії також повідомляли ЗМІ, у цей період не був на службі в армії.

"За обліковими даними Міноборони Росії, він дійсно проходив строкову службу в Збройних силах РФ, після якої в 2013 році був звільнений у встановленому порядку в запас", - заявили у відомстві.

Міноборони не підтвердило повідомлення про загибель Слишкіна.

За даними РБК, Іван Слишкін служив в Сирії в лавах приватної військової компанії Вагнера, яку Росія нібито використовує під час операції в Сирії.

Співпраця російських військових з приватної військової компанією не підтверджена. Офіційних даних про втрати з боку цієї компанії, яка, як вважається, складається з колишніх російських військовослужбовців, також немає.

Росія проводить військову операцію в Сирії з осені 2015 року. Російська влада стверджує, що в операції задіяна тільки авіація, і планів починати масштабну наземну операцію немає.

Також на цю тему