Суд відмовився переносити засідання у справі Насірова

Насіров
Image caption Роман Насіров каже, що не має громадянства інших держав

Солом'янський районний суд Києва відмовився перенести на ранок 7 березня обрання запобіжного заходу усуненому голові Державної фіскальної служби Роману Насирова.

Про це повідомив суддя Олександр Бобровник.

Адвокати підозрюваного наполягали, що необхідно оголосити перерву у розгляді, оскільки засідання триває вже приблизно 13 годин поспіль, сторони процесу втомилися і потребують відпочинку.

Прокурори ж були проти перенесення. Суддя їх підтримав, зазначивши, що оголошення перерви порушить принцип змагальності процесу.

Романа Насірова підозрюють у завданні державі збитків на суму 2 мільярда гривень. Сам він у понеділок ввечері заявив, що ДФС законно надавала податкові розстрочки підприємствам депутата Верховної Ради Олександра Онищенка, і їх надання не завдало державі збитків.

У понеділок Солом'янський районний суд Києва продовжує засідання з обрання йому запобіжного заходу.

Скільки паспортів?

У суді Роман Насіров заперечив, що має іноземне громадянство.

Раніше в НАБУ заявили, що пан Насіров має громадянство Великої Британії.

В Антикорупційному бюро повідомили, що у понеділок офіційно отримали цю інформацію від британського Національного агентства з боротьби зі злочинністю.

За даними агентства, Роман Насіров володіє британським паспортом з травня 2012 року.

Окрім того, представник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків під час суду заявив, що екс-голова ДФС має ще й угорське громадянство.

Роман Насіров заперечив обидві заяви.

"Я не є громадянином Угорщини, не є громадянином Британії, я є громадянином України", - сказав пан Насіров під час судового засідання.

Законодавство України забороняє подвійне громадянство.

Новини на цю ж тему