Суд Латвії підтвердив конфіскацію $26 млн Іванющенка

Юрія Іванющенка вважають близьким до екс-президента Віктора Януковича Копирайт изображения УНІАН
Image caption Юрія Іванющенка вважають близьким до екс-президента Віктора Януковича

Суд у Латвії залишив у силі рішення суду першої інстанції про спеціальну конфіскацію 26 млн доларів, які належать колишньому депутату від Партії регіонів, бізнесмену Юрію Іванющенку.

Як повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін, так рішення апеляційний суд Латвії ухвалив 7 березня.

"Його адвокати не змогли довести законність вказаних коштів. Рішення є остаточним та оскарженню не підлягає", - написав у Facebook у четвер.

За його словами, пан Іванющенко остаточно втратив можливість повернути ці гроші, а от Україна "має шанси побачити ці гроші, як тільки відповідний вердикт щодо Іванющенка в Україні вступить в силу".

На початку березня ЄС продовжи проти екс-президента України Віктора Януковича та 14 його соратників. Втім, з цього списку видалили одне прізвище. За інформацією українських ЗМІ, йшлося саме про Юрія Іванющенка.

Перед тим Верховний Суд закрив всі справи щодо Іванющенка. У ВСУ заявили, що у цьому винна Генпрокуратура, бо зірвала терміни розглядів.

Юрія Іванющенка вважають близьким до екс-президента Віктора Януковича і звинувачують в організації розтрати чужого майна та незаконному збагаченні в особливо великих розмірах.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему