Справа Насірова: депутати просять НАБУ розібратися із діями суду

Роман Насіров Копирайт изображения UNIAN
Image caption Пан Насіров перебував у Солом'янському суді, коли минули 72 години, протягом яких суд мав обрати йому запобіжний захід

Група депутатів Верховної Ради подала до Національного антикорупційного бюро (НАБУ) клопотання про відкриття кримінального провадження щодо голови Солом'янського суду Києва Людмили Шереметьєвої.

Про це повідомив депутат Сергій Лещенко у Facebook і виклав текст звернення.

"Її (Людмили Шереметьєвої. - Ред.) дії - точніше, тотальна бездіяльність - ледь не призвели до втечі Насірова... А для інших керівників судової влади це буде уроком", - вважає пан Лещенко.

Людмила Шереметьєва - голова Солом'янського суду Києва, який розглядав клопотання НАБУ про запобіжний захід відстороненому голові ДФС Роману Насірову.

Під час засідання з обрання запобіжного заходу адвокати пана Насірова заявили про відвід слідчому судді. Однак розгляд цієї заяви не відбувся, оскільки інших сіддів на робочому місці небуло. Як наслідок - строк затримання пана Насірова закінчився.

Депутати закидаїть голові суду те, що вона "умисно не вчинила жодних дій, необхідних для належної організоції роботи суду".

Також на цю тему