У невизнаній Абхазії проходять вибори до парламенту

Голосування на ділянці в Сухумі, 12 березня 2017 року Копирайт изображения Valery Sharifulin/TASS
Image caption Представники ЦВК Абхазії говорять про активність виборців

Голосування на виборах до парламенту невизнаної Абхазії, що відкололася від Грузії, проходить без ексцесів - про це із Сухумі передав кореспондент Російської служби Бі-бі-сі Сергій Козловський.

Представники ЦВК Абхазії повідомили, що активність виборців "дуже хороша", виборчі дільниці відкрили о 8:00 ранку за місцевим часом

Абхазія розділена на 35 виборчих округів, балотуються 137 кандидатів. До списків виборців включили 131,5 тисячі людей.

На вибори прибули 39 іноземних спостерігачів з Росії, Карабаху, Південної Осетії, самопроголошених республік Донбасу і Придністров'я.

У грудні в Абхазії відбулися акції протесту проти президента Рауля Хаджимби. Його попередник, екс-президент Олександр Анкваб, який свого часу пішов у відставку, тепер балотується у парламент.

Абхазія оголосила про свою незалежність після російсько-грузинського військового конфлікту у серпні 2008 року. Її незалежність зараз визнають Росія, Венесуела, Нікарагуа і Науру.

ООН, як і раніше, розглядає Абхазію як територію Грузії, а Тбілісі наполягає на тому, що Росія окупувала територію Абхазії (як і Південної Осетії). Москва стверджує, що допомагає двом невизнаним державам.

Новини на цю ж тему