Екс-президент Південної Кореї залишила свою резиденцію

Колишня президентка Південної Кореї Пак Кин Хе
Підпис до фото,

Колишній лідерці Південної Кореї після втрати імунітету загрожує кримінальне переслідування

Екс-президент Південної Кореї Пак Кин Хе покинула офіційну резиденцію глави держави у центрі Сеула. Її відсторонили після імпічменту, оголошеного 10 березня Конституційним судом країни.

Це означає, що Пак Кин Хе втрачає президентську недоторканність та імунітет від кримінального переслідування.

Колишня лідерка держави попрямувала до свого приватного будинку у столичному районі Самсон-дон.

Причиною імпічменту стала причетність президентки до корупційного скандалу, пов'язаного з її близькою подругою Чхве Сун Сіль.

У суботу в Сеулі пройшли акції протесту, які провели як прихильники екс-глави держави, так і її противники, що закликають заарештувати Пак Кин Хе.

Загроза кримінальної відповідальності

Підпис до фото,

Маєток екс-президентки Південної Кореї у Сеулі

На колишн. лідерку Південної Кореї можуть завести кримінальну справу за звинуваченнями в тому, що вона дозволила Чхве Сун Сіль вимагати гроші у компаній в обмін на політичне заступництво.

Пак Кин Хе покинула президентський комплекс о 19:00 за місцевим часом, попрощавшись зі співробітниками своєї адміністрації.

Сотні прихильників екс-президентки зібралися біля її будинку, який розташований на півдні Сеула. Сюди ж прибула приблизно тисяча поліцейських.

Дострокові вибори нового президента, відповідно до закону, відбудуться протягом наступних 60 днів після затвердження імпічменту його попередника.