ЄС продовжив санкції щодо росіян

Москва санкції Копирайт изображения Getty Images

Євросоюз продовжив до 15 вересня 2017 року санкції щодо росіян через загрозу територіальній цілісності України. Про це повідомили на сайті Ради ЄС.

"Рада продовжила обмежувальні заходи у зв'язку з діями, що завдають шкоди або створюють загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України ще на шість місяців, до 15 вересня 2017 року. Заходи включають в себе заморожування активів і та заборону на в'їзд", - йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.

Під індивідуальні санкції потрапляють 150 людей і 37 компаній.

До санкційного списку ЄС входять: мільярдери Аркадій Ротенберг і Юрій Ковальчук, бізнесмени Костянтин Малофєєв і Микола Шамалов, а також депутати Держдуми і члени Ради Федерації Сергій Железняк, Сергій Миронов, Леонід Слуцький та інші.

Персональні санкції передбачають заборону на в'їзд до країн Євросоюзу і заморожування активів на території союзу.

ЄС почав вводити санкції щодо Росії у 2014 році через анексію Криму і конфлікту на сході України, причетність до якого Москва заперечує.

Індивідуальні обмежувальні заходи запровадили у березні 2014 року.

Відтоді список неодноразово розширювався. Востаннє індивідуальні санкції продовжували торік у вересні, тоді у чорному списку було 146 людей і 37 компаній.

Крім індивідуальних санкцій, ЄС також ввів економічні санкції проти Росії. Вони діятимуть щонайменше до 31 липня 2017 року.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему