Бен Аффлек лікувався від алкогольної залежності

Бен Аффлек Копирайт изображения АР

Голлівудський актор і режисер Бен Аффлек зізнався, що пройшов курс лікування від алкогольної залежності. Він має намір продовжувати боротися з цим.

"Я завершив курс лікування від алкогольної залежності; це те, з чим я боровся в минулому і чому буду продовжувати протистояти. Я хочу повноцінно прожити своє життя і бути кращим батьком, яким я можу бути", - написав Аффлек на своїй сторінці в Facebook.

Актор подякував своїй дружині, родичам і друзям за підтримку і зазначив, що це "перший з багатьох кроків на шляху до повного відновлення".

Раніше пан Аффлек вже лікувався від алкогольної залежності у 2001 році.

"Я опинився в клініці через те, що мені було 29 років, я занадто багато веселився і не відчував кордонів. Я хотів прояснити думки в голові і спробувати зрозуміти, ким я хочу бути", - зізнавався Аффлек в інтерв'ю виданню Hollywood Reporter у 2012 році.

44-річний Аффлек - лауреат двох премій "Оскар", за сценарій до фільму "Розумник Вілл Хантінг" і як продюсер фільму "Операція "Арго". При цьому він неодноразово ставав лауреатом антипремії "Золота малина" як найгірший актор року.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему