Слідчі: адмірал США брав хабарі секс-вечірками

Лавлесса затримали у Каліфорнії Копирайт изображения AP
Image caption Лавлесса затримали у Каліфорнії

Адмірала у відставці військово-морських сил США Брюса Лавлесса звинувачують у хабарах, які іноді мали форму секс-вечірок.

Як повідомляють агентства АР і Reuters, крім Лавлесса на лаві підсудних опинилися ще сім офіцерів ВМС у відставці і один офіцер Корпусу морської піхоти США.

Як стверджує звинувачення, офіцери видавали секретну інформацію про пересування суден в обмін на хабарі. Хабарі були у вигляді розкішних обідів, ночей в дорогих готельних номерах і послугах повій.

За даними слідства, військовослужбовці отримували хабарі від бізнесмена Леонарда Френсіса в обмін на співпрацю з його компанією Glenn Defense Marine Asia.

Як повідомляє видання Washington Post, в обвинувальному висновку згадується годинник вартістю в 25 тис. доларів, сигари марки Cohiba за 2 тис. доларів за коробку і коньяк по 2 тис. доларів за пляшку.

Звинувачення також стверджує, що під час візиту до Маніли в травні 2008 року п'ять офіцерів ВМС США брали участь у вечірці з повіями в готелі "Шангрі-Ла", яка розтягнулася на кілька днів, і за цей час випили всі запаси шампанського на суму 50 тис. доларів.

Лавлесса арештували у вівторок у Каліфорнії.

За даними ВМС, всього у справі про корупцію проходять понад 200 людей, в тому числі близько 30 адміралів, імена більшості з них не називають. Звинувачення пред'явили 27 військовослужбовцям.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему