В аеропорту Нової Зеландії застрелили пса-втікача

собака Копирайт изображения Avsec
Image caption Рішення застрелити пса викликало хвилю обурення в соцмережах.

Поліція Нової Зеландії застрелила 10-місячного службового собаку, який протягом трьох годин заважав зльоту літаків в аеропорту Окленда.

Через інцидент не змогли вчасно вилетіти 16 літаків, рейси затримувалися на кілька годин.

Пес на прізвисько Грізз мав стати собакою-шукачем в урядовій службі авіаційної безпеки і проходив навчання. Коли його заводили у вагон після тренування, він зірвався з повідка і втік.

Як повідомила адміністрація аеропорту, рішення застрелити тварину було вимушеним - до цього заходу довелося вдатися, коли поліція не змогла зловити собаку.

Рішення застрелити пса викликало хвилю обурення в соцмережах. Користувачі питали, чому не можна було просто заспокоїти його.

В урядовій службі авіаційної безпеки кажуть, що коли собака втік, його не могли знайти протягом двох годин. В результаті його виявили на злітно-посадковій смузі.

З'ясувалося, що пес забіг в "стерильну зону" аеропорту крізь ворота, які відкрили для проїзду вантажівки.

"Ми випробували все: корм, іграшки, інших собак, але нічого не допомагало", - повідомив речник служби авіаційної безпеки Майк Річардс. Він додав, що територія, по якій бігав собака, була занадто великою, щоб можна було встановити пересувну огорожу і зловити пса.

У підсумку керівництво аеропорту попросило поліцію застрелити тварину, пояснив Річардс.

Також на цю тему