Євробачення: СБУ поки не вирішила щодо в'їзду в Україну представниці від РФ

Василь Грицак Копирайт изображения UNIAN

СБУ поки не ухвалила рішення щодо в'їзду в Україну представниці РФ на "Євробачення-2017 Юлії Самойлової. Про це повідомив голова СБУ Василь Грицак.

"Станом на цю хвилину рішення про заборону в'їзду співачки з Росії поки не прийнято. Воно буде прийматись. У нас є ще доволі багато часу до травня", - сказав голова СБУ.

За його словами, щодо цього питання потрібна реакція не лише від СБУ, а й організаторів конкурсу, Міністерства культури та інших відомств.

Пан Грицак також зауважив: якщо людина перетнула кордон окупованої території, це означає, що вона скоїла адміністративне правопорушення.

"Якщо вона перетнула кордон України - це правопорушення, яке віднесено до компетенції прикордонної служби. Вони теж можуть ініціювати закриття в'їзду", - додав пан Грицак.

Голова СБУ також вважає, що серед претендентів на конкурс від Росії "були й інші співаки з непоганими вокальними даними, але чомусь було вирішено направити до нас саме цю людину... Це було зроблено для того, щоб створити привід і подивитись на нашу реакцію. Реакція СБУ обов'язково буде".

Після того, як Росія визначилася із кандидатом на пісенному конкурсі "Євробачення-2017", згодом в ЗМІ з'явилася інформація про те, що співачка виступала в Криму після його анексії.‎

Новини на цю ж тему