ФБР відзвітує перед Конгресом про зв’язки між Трампом та Росією

Голова ФБР Джеймс Комі Копирайт изображения AP
Image caption Голова ФБР Джеймс Комі говоритиме про можливі зв'язки між Росією та передвиборчою кампанією Дональда Трампа

Керівники провідних розвідувальних служб мають прозвітувати перед Конгресом щодо можливих зв'язків між Росією та перзидентською кампанією Дональда Трампа.

Вони також вивчатимуть обвинувачення Дональда Трампа на адресу Барака Обами щодо прослуховування його телефону.

Директор ФБР Джеймс Комі та адмірал Агенства національної безпеки Майк Роджерс звітуватимуть на відкритті слухань розвідувального комітету Конгресу.

Росія відкидає звинувачення щодо втручання у вибори президента Сполучених Штатів. Дональд Трамп у свою чергу назвав розслідування "полюванням на відьом".

У січні розвідка США заявила, що хакери Кремля, ймовірно, зламали поштові скриньки членів Демократичної партії і оприлюднили деякі з них, щоби допомогли Дональду Трампу перемогти Гілларі Клінтон.

На слухання запрошені представники і республіканців і демократів.

Девід Нунс з Демократичної партії заявив, що наразі в нього немає жодних доказів зв'зків кампанії Дональда Трампа з Росією.

Водночас республіканець Адам Шифф заявив, що має непрямі докази того, що громадяни США співпрацювали з росіянами, щоби вплинути на голосування.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Голова комітету з розвідки палати представників Конгресу США Девід Нунс з демократом Адамом Шиффом

"Були непрямі докази змови; є прямі докази, я думаю, шахрайства. - сказав пан Шифф. - Там, звичайно, достатньо для нас, щоби провести розслідування".

Генеральний прокурор Джефф Сешнс і колишній радник з національної безпеки Майкл Флінн опинилися замішаними у справі.

Також на цю тему