У США офіціант запитав у клієнток про реєстрацію

Diana Carrillo, left, and her sister, Brenda Копирайт изображения Diana Carrillo
Image caption Діана Каррілло (Л) і її сестра Бренда мають мексиканське коріння й були народжені в США

Офіціант одного ресторану в Південній Кароліні попросив чотирьох жінок довести, що вони мають реєстрацію в США.

Керівництво закладу Saint Marc, розташованого в місті Хантінгтон-Біч, потім попросило вибачення за цей інцидент і заявило, що офіціанта звільнено.

Скандал став відомий завдяки повідомленню на Facebook, яке написала одна з постраждалих клієнток Діана Каррілло.

Пані Каррілло, яка має мексиканське походження, розповіла ВВС: "Раніше я ніколи не стикалася з такою дискримінацією. Усі четверо з нас, хто був у тому ресторані, народилися в Сполучених Штатах".

Вона каже, що випадок стався 11 березня.

"Щойно я сіла, до столика підійшов офіціант і, без привітання, запитав, чи можу я довести свою реєстрацію. Я передала йому документи. Не знала, що сказати. Мені забракло слів. На кілька секунд мене буквально паралізувало, я була в повному шоковому стані".

За її словами, офіціант попросив про те саме в її друзів і сестри, сказавши, що має переконатися в тому, що вони місцеві, перш ніж обслуговувати їх.

За повідомленнями Washington Post після цього випадку керівництво ресторану зв'язалося з клієнтками і запропонувало їм висококласний обід в своєму закладі. Ресторан також пообіцяв пожертвувати 10% виручки за вихідні неприбутковій організації, яку виберуть самі жінки.

Вони відмовилися від обіду, але погодилися на пожертву на користь організації, яка помагає молодим іммігрантам.

Кент Бірден, старший директор Saint Marc, підтвердив, що офіціанта звільнили і сказав, що не в змозі контролювати всі дії найманих працівників.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему