Сирія: повстанці почали новий напад на Дамаск

Сирія Копирайт изображения AFP

Повстанці і джихадисти почали нову атаку в східному Дамаску, через два дні після того, як сирійські урядові сили відбили перший напад.

Представник повстанців сказав, що вони відбили район Джобар, який зайняли в неділю, але потім втратили під час запеклих зіткнень.

Але державні ЗМІ повідомили, що спроби просочування повстанців "зірвалися", і що військові бомбардують позиції повстанців.

У понеділок військові літаки проводили десятки ударів по навколишніх районах, які зайняли повстанці.

Після боїв у ці вихідні, щонайменше 38 проурядових військових загинули, з іншого боку втрати налічують 34, повідомляє сирійський офіс із прав людини.

Керівник британської групи моніторингу, Рамі Абдель Рахман заявив агентству AFP, що напад у вівторок почався із "потужного вибуху на світанку, і швидше за все, вибухнув автомобіль, який замінували повстанці між районами Джобар і Кабун проти позиції режиму".

Копирайт изображения AFP
Image caption Військові літаки виконують десятки повітряних ударів по позиціями повстанців у східному Дамаску в понеділок

Військово-повітряні сили уряду відповіли нальотами на позиції повстанців, але вони у відповідь обстріляли райони Аббасиїн і Тіджара, додав пан Абдель Рахман.

Ісламістське повстанське угрупування "Фатах аш-Шам" оголосило у Twitter про начаток "другої фази" бою.

Копирайт изображения AFP

Там також повідомили, що відбили урядові сили, захопили нові позиції і підтримують свій наступ через "зменшення сил противника".

Військове джерело заявило агентству Sana, що армійські підрозділи відбили всі спроби формувань "Джебхат Ан-Нусра" проникнути в район Аль-Магазель на півночі столичного кварталу Джобар. Блоковано і знищено велику кількість бойовиків разом зі зброєю.

Новини на цю ж тему