Британія слідом за США забороняє гаджети на авіарейсіах

Авіапасажири Копирайт изображения Getty Images
Image caption Зазвичай електроніка на кшталт ноутбуків дозволена на борту

Влада Великої Британії оголосила про введення заборони на провезення електронних пристроїв, таких як лептопи або планшети, в салоні літаків, що прибувають з Туреччини, Лівану, Йорданії, Єгипту, Тунісу та Саудівської Аравії.

Заборона торкнеться будь-яких гаджетів розміром більше середнього смартфона. Британська влада побоюється, що в більших пристроях, у тому числі в планшетах і плеєрах, можуть заховати вибуховий пристрій.

Провозити такі гаджети буде заборонено на рейсах британських авіакомпаній British Airways, EasyJet, Jet2.com, Monarch, Thomas Cook і Thomson зі згаданих британською владою держав.

Крім того, заборона торкнеться авіаперевізників із самих країн, рейси з яких здаються британській владі потенційно небезпечними. Йдеться про Turkish Airlines, Pegasus Airways, Atlas-Global Airlines, Middle East Airlines, Egyptair, Royal Jordanian, Tunis Air, Saudia.

Британська влада каже, що завжди дуже обережно ставиться до будь-яких обмежувальних заходів і в даному випадку вважає, що нові правила дійсно допоможуть підвищити безпеку авіаперельотів.

Раніше аналогічні заходи ухвалила влада США. Там заборонили провезення в ручній поклажі електронних пристроїв, таких як ноутбуки і планшети, для пасажирів, які прибувають з восьми країн з переважно мусульманським населенням.

Як заявило міністерство внутрішньої безпеки США (DHS), екстремісти вишукують нові методи, щоб підривати літаки.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему