Після допиту скайпом - Онищенко зник

Олександр Онищенко Копирайт изображения UNIAN
Image caption Олександр Онищенко звинувачує керівництво України в корупції

Керівник САП Назар Холодницкий повідомив BBC Україна, що наприкінці грудня депутата-утікача Олександр Онищенко допитали прокурори САП через Skype.

За його словами, пан Онищенко уникав прямих відповідей на запитання, і висловлювався "загальними фразами".

"Наприклад, питання: чи платили у Верховній Раді за посаду міністра, ви знаєте про це? - Так, я знаю. - Повідомте деталі: кому платили, коли платили, чим платили? Якщо "кешем", де ви його брали? Якщо банківським переказом, то з якого банку в який, з якої фірми на яку? Як це відобувалось?", - навів приклад пан Холодницький.

У відповідь пан Онищенко не зміг відповісти на конкретні питання та уточнення про обставини можливого злочину, він обмежився фразами: "я не пам'ятаю", " я не знаю, "треба уточнити".

Пан Холодницький також зазначив, що повторного допиту не було, тому що пан Онищенко "зник із поля зору".

Раніше депутат-утікач Олександр Онищенко заявляв, що має записи розмов із президентом Петром Порошенко і представниками його оточення, які начебто свідчать про корупцію в українській владі.

В Адміністрації президента назвали "абсолютно брехливими" і політично мотивованими заяви пана Онищенка про корупцію і "компромат" на найвищих посадових осіб країни.

В АП наголосили, що його підозрюють "у створенні організованої злочинної групи, яка скоїла низку кримінальних злочинів та завдала державі збитків у 1,6 млрд гривень", і нагадали, що Верховна Рада зняла із пана Онищенка депутатську недоторканість.

На початку лютого у НАБУ закликали пана Онищенко передати записи, які у нього є, аби у відомстві могли їх проаналізувати.

Новини на цю ж тему