Убивця Вороненкова помер - ГПУ

Тіло Дениса Вороненкова Копирайт изображения Yuliia Stets

Чоловік, який стріляв в екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова помер у лікарні. Про це повідомила Російській службі Бі-бі-сі прес-секретар генпрокуратури України.

Раніше у ЗМІ повідомили, що смерть кілера підтвердив лікар Київської міськлікарні №17.

Кілер був ушпиталений і перебував у критичному стані через скрізний постріл в голову.

У четвер у центрі Києва о 11:25 вбили колишнього депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова.

Копирайт изображения Getty Images

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що пан Вороненков отримав два постріли в шию, один в обличчя і один у живіт.

"Для нас абсолютно очевидно, що діяв замовний професійний кілер, який знищив екс-депутата Державної думи Росії, котрий також давав свідчення у справі Януковича", - заявив пан Луценко.

Пан Луценко розповів, що на місці вбивства вилучили 20 гільз, пістолет ТТ, із якого стріляв кілер.

У кілера встиг вистрілити охоронець пана Вороненкова. Гепрокурор повідомив, що він є співробітником української спецслужби, але не назвав якої саме.

Правоохоронці відслідковують рух автівки, яка підвезла кілера на місце вбивства пана Вороненкова. Відомо, що це автомобіль Daewoo.

Генпрокурор України Юрій Луценко наголосив, що слідство розглядає дві версії вбивства екс-депутата Думи Росії.

Президент Петро Порошенко заявив, що пан Вороненков був одним із головних свідків "російської агресії проти України і зокрема ролі Януковича щодо введення до України російських військ".

За його словами, перша - це вбивство свідка у справі президента-утікача Януковича, а також свідка контрабанди у структурі ФСБ Росії.

Новини на цю ж тему