Більше 200 мігрантів ймовірно потонули біля берегів Лівії

тіло потонулого в Середземному морі мігранта піднімають на борт Копирайт изображения Reuters
Image caption Рятувальники знайшли тільки п'ять тіл

Більше 200 мігрантів могли потонути поблизу узбережжя Лівії в Середземному морі, повідомляє іспанська організація Proactiva Open Arms.

Працівники організації знайшли п'ять тіл біля двох човнів, що перекинулися в Середземному морі. Кожен човен міг перевозити більше 100 мігрантів.

Представниця організації Лаура Лануза повідомила, що знайдені - це п'ятеро чоловіків.

Речник італійської берегової охорони підтвердив дані про п'ятьох загиблих. Проте він сказав BBC, що не може підтвердити загальну кількість загиблих. Він також сказав, що служба не отримувала жодних тривожних сигналів з якихось човнів.

Пані Лануза заявила про щонайменше 240 загиблих мігрантів. Вона каже, що контрабандисти, які перевозять мігрантів, часто перевантажують човни.

Оскільки дорога між Туреччиною та Грецією закрита для мігрантів, кількість людей, які намагаються дістатися Європи з Лівії через Італію суттєво зросла цього року.

Італійська берегова охорона повідомляє, що в останні кілька днів вона координує більше 40 операції з врятування мігрантів у Середземному морі.

Міжнародна організація з міграції повідомляє, що більше 20 тис. мігрантів прибули до Італії цього року, близько 559 мігрантів загинули чи пропали без вісти на шляху до Європи.