Поліція заарештувала ще двох людей через напад у Лондоні

Лондон після нападу Копирайт изображения Getty Images

Британська поліція заарештувала ще двох підозрюваних у справі про напад у центрі Лондона. Вже у рамках розслідування нападу затримали 10 людей. Одна жінку вже відпустили під заставу.

У ніч на п'ятницю число жертв нападу в Лондоні зросло до п'яти, включно з нападником. П'ятий загиблий - 75-річний житель Лондона Леслі Родс. Повідомляють, що кілька десятків досі ушпиталені, двоє із них - у критичному стані.

Атака відбулася в середу, нападник за кермом навмисно їхав тротуаром у Вестмінстері, де збивав пішоходів. Десятки людей отримали поранення.

Чоловік вибіг із автомобіля накинувся з ножем на беззбройного поліцейського. Потім підбіг озброєний поліцейський наряд, який застрелив нападника.

Копирайт изображения Getty Images

Відповідальність за цей напад взяло на себе екстремістське угруповання "Ісламська держава".

Поліція повідомила, що чоловіка, що напав на перехожих і поліцейських у центрі Лондона, звали Халід Масуд.

Спочатку поліція повідомила, що від народження пана Масуда звали Едріан Елмс, проте пізніше уточнили, що справжнім його ім'ям було Едріан Рассел Аджай.

Нападнику було 52 роки, він народився в англійському графстві Кент.

Пана Масуда притягували до відповідальності: за нанесення важких тілесних ушкоджень, незаконне зберігання зброї і порушення громадського порядку.

Уперше пана Масуда засудили у 1983 році за пошкодження майна, останнього разу в 2003 році за незаконне володіння холодною зброєю.

Новини на цю ж тему