Марін Ле Пен обговорила з Путіним міжнародний тероризм

зустріч Володимира Путіна з Марін Ле Пен Копирайт изображения MIKHAIL KLIMENTYEV/Getty

Кандидатка в президенти Франції від "Національного фронту" Марін Ле Пен зустрілася в Кремлі з президентом Росії Володимиром Путіним і обговорила з ним перспективи спільної боротьби з тероризмом.

На зустрічі з пані Ле Пен російський президент заявив, що в Росії, як і в інших країнах, неодноразово ставалися терористичні атаки. Зокрема, він нагадав про напад бойовиків на військову частину в Чечні, який стався вранці у п'ятницю.

"Всі ми живемо в таких дуже складних умовах. Ми маємо усвідомити, нарешті, реальність цієї загрози і об'єднати зусилля в боротьбі з тероризмом", - цитує слова Володимира Путіна агентство РІА Новини.

Марін Ле Пен підтримала цю думку і сказала, що Москва і Париж належать до тих, хто реально бореться з тероризмом. Вона припустила, що двом країнам було би вигідно обмінюватися розвідувальними даними.

"На жаль, це не тільки масові, але і поодинокі атаки. Також ви знаєте, про подію в Британії, що сталася кілька днів тому. І я думаю, що було би корисно обмінюватися також розвідувальною інформацією між нашими країнами", - сказала вона.

Марін Ле Пен прибула до Москви на запрошення російської Держдуми. До зустрічі з Володимиром Путіним вона відвідала виставку французьких творів мистецтва в Патріарших палатах Кремля.

У Кремлі наполягають, що не прагнуть якимось чином втручатися в хід президентських виборів у Франції і хочуть спілкуватися "з усім спектром політиків".

"Ми в жодному разі не хочемо впливати на події, що відбуваються, але залишаємо за собою право спілкуватися з усіма представниками всіх політичних сил країни, як і наші партнери, наприклад, в Європі, у США", - заявив Володимир Путін.

Копирайт изображения AP

У п'ятницю вранці Марін Ле Пен відвідала Держдуму і зустрілася з російськими парламентаріями, зокрема зі спікером Держдуми В'ячеславом Володіним, з яким, як повідомляється, вона обговорила проблему міжнародного тероризму і розвиток французько-російського співробітництва.

Пан Володін запросив кандидатку в президенти Франції взяти участь в роботі Парламентської асамблеї ОДКБ.

Вячеслав Володін (на фото справа) запросив Марін Ле Пен взяти участь в роботі Парламентської асамблеї Організації договору про колективну безпеку

Зустріч з Володимиром Путіним не входила до офіційної програми візиту.

На зустрічі з членами комітету Держдуми з міжнародних справ кандидатка в президенти Франції заявила, що головні виклики для світової спільноти зараз - це глобалізм та ісламський фундаменталізм.

"Справа в тім, що наразі проблеми, з якими переважно стикається Франція, можна резюмувати наступним чином: Франція перестала бути суверенною країною", - заявила пані Ле Пен членам комітету Держдуми.

Вона також в черговий раз сказала, що вважає європейські санкції проти Росії дурними.

Марін Ле Пен раніше називала Путіна хорошим партнером Європи, фактично схвалила анексію Криму Росією, не визнану міжнародним співтовариством, і підтримала російсьйські військові дії в Сирії.

Раніше вона неодноразово закликала до скасування європейських санкцій щодо Росії.

Новини на цю ж тему