Винуватця наїзду в Антверпені звинувачують у спробі теракту

В автомобілі виявили невідому речовину Копирайт изображения Reuters
Image caption В автомобілі виявили невідому речовину

Прокурори в Бельгії висунули водієві, який навмисне наїхав на людей у місті Антверпен, звинувачення в спробі теракту.

Ніхто не постраждав у наїзді в четвер, однак пішоходи кидалися навтьоки від автомобіля.

Нападника впіймали солдати, які виявили в нього ножі, пістолет нелетальної дії і невідому речовину, для знешкодження якої викликали групу саперів.

Наїзд в Антверпені стався день по тому, як зловмисник у Лондоні вбив чотирьох людей біля британського парламенту в нападі, де також фігурував наїзд на пішоходів.

Очевидці нападу в Бельгії сказали ВВС, що лише через новини з Лондона вони так швидко відреагували на спробу наїзду і врятувалися.

'Під впливом'

Бельгійського підозрюваного ідентифікували як 39-річного "Мохаммеда Р", громадянина Франції і вихідця з півночі Африки.

Йому висунули звинувачення в спробі "вбивства у терористичний спосіб, завдати травм і каліцтв у терористичний спосіб і в незаконному володінні зброєю", повідомила федеральна прокуратура Бельгії.

Копирайт изображения AP
Image caption В Антверпені посилено заходи безпеки

Затриманий був "під впливом якихось речовин", повідомили джерера в правоохоронних органах Бельгії, однак агентство AFP повідомило, що невідомо, про що мова.

Агентсво повідомляє, посилаючись на власні джерела, що він не був у стані відповісти на запитання поліції аж до п'ятниці.

Напад в Антверпені стався через два дні після того, як бельгійці вшанували пам'ять загиблих у бомбових нападах 22 березня в Брюсселі, коли загинули 32 людей, а понад 300 зазнали поранень.

Новини на цю ж тему