Відповідальність за напад на військових у Чечні взяла "ІД"

Російські військові на маневрах біля кордону з Чечнею в березні 2015 року Копирайт изображения SERGEY VENYAVSKY/AFP/Getty Images
Image caption Російські військові на маневрах біля кордону з Чечнею в березні 2015 року

Екстремістське угруповання "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за напад на військову частину Росгвардіі в Чечні, в результаті якого було вбито шестеро військовослужбовців.

Ісламісти заявили, що в нападі брали участь бойовики кавказької частини угруповання, так званого "Вілаяту Кавказ", повідомляє Служба моніторингу ВВС.

З кінця 2014 року кілька командирів організації "Імарат Кавказ", яку в Росії і США визнають терористичною, присягнули на вірність "Ісламській державі".

У червні 2015 року керівництво "ІД" оголосило Північний Кавказ своєї "провінцією".

Шестеро бойовиків атакували військову частину в районі чеченської станиці Наурська в ніч на п'ятницю, близько 02:00 за місцевим часом.

Як сказано в заяві Національного антитерористичного комітету РФ, бойовики скористалися сильним туманом і спробували проникнути на територію військового містечка, однак вартові їх помітили.

"В ході бойового зіткнення всі члени банди були нейтралізовані. У бандитів виявлено вогнепальну зброю і боєприпаси, а на тілах двох з них - муляжі поясів смертників", - йдеться в повідомленні НАК.

У заяві екстремістів, як і в офіційних повідомленнях, сказано про шістьох загиблих військовослужбовців і трьох поранених.

В "ІД" підтвердили, що всі шестеро нападників були вбиті.

Новини на цю ж тему