Гелетей: вбивця стежив за Вороненковим на автомобілі

Денис Вороненков Копирайт изображения Anna Isakova/Getty

Вбивця екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова рухався за ним на автомобілі, а не чекав на нього біля готелю, як повідомлялось раніше.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник управління державної охорони Валерій Гелетей.

"Можливо спонтанне рішення, викликане тим, що Вороненков був лише з одним охоронцем, спонукало його до вбивства", - сказав пан Гелетей.

Він також заявив, що управління державної охорони не забезпечувало охорону Денису Вороненкову.

Раніше влада повдіомляла, що надала охорону Денису Вороненкову.

Екс-депутата Держдуми від КПРФ Дениса Вороненкова, який в 2016 році втік в Україну і виступав звідси з викривальними заявами на адресу російської влади, вбили 23 березня вдень у центрі Києва.

Денис Вороненков отримав кілька поранень, зокрема в голову, і помер на місці події. Його охоронця поранили в живіт, але він вижив, його ушпиталили і успішно прооперували, його життю наразі нічого не загрожує.

Вбивця, який отримав наскрізне поранення в голову, на час приїзду лікарів був живий. Його ушпиталили та кілька разів прооперували, проте врятувати не змогли. Він помер у лікарні.

Радник голови МВС України Антон Геращенко повідомив, що пана Вороненкова вбив службовець Нацгвардії громадянин України Павло Паршов, який був російським диверсантом.

Речник Нацгвардії Вадим Голуб повідомив в ефірі "112 Україна", що Павло Паршов прослужив у Нацгвардії з серпня 2015 року до 2016 року. Його звільнили "за невиконання умов контракту".

Також на цю тему

Новини на цю ж тему