Роботу залізниці на станції Балаклія відновили

Балаклія Копирайт изображения UNIAN

Рух залізничного транспорту на станції Балаклія на Харківщині відновили після того, як на артилерійських складах біля міста почалася масштабна пожежа та вибухи. Про це повідомив голова Балаклійської райдержадміністрації Степан Масельський у Facebook.

У ДСНС також повідомили, що на території арсеналу спостерігають одиночні вибухи боєприпасів різної інтенсивності.

"Для ліквідації загоряння залучили три пожежних танки та одну інженерну машину розгородження МО, для підвозу води та заправки яких залучено три пожежні автомобілі ДСНС", - зазначили у відомстві.

У місті патрулює поліція, виставили 14 блокпостів на дорогах для об'їзду небезпечної зони.

Жертв серед військових немає, але в одному з будинків у місті під завалами знайшли тіло загиблої жінки. Ще двоє жінок отримали поранення.

Допомога із областейДо Балаклії із різних областей надсилають гуманітарну допомогу. Зокрема із Харківщини, Полтавської області Червоного Хреста, волонтерів та громадських організацій. На шляху до Балаклії вантажі від Миколаївської та Хмельницької областей, а також ЮНІСЕФ. Про це повідомили у Харківській ОДА.

Копирайт изображения UNIAN

"Є три пункти, які їх приймають і розподіляють. Перший займається розподілом продовольчих товарів і засобів гігієни, другий - медикаментів, третій збирає будівельну гуманітарну допомог", - повідомила голова ОДА Юлія Світлична.

За її інформацією, до Балаклійського району вже надійшло майже 52 тонни допомоги, понад 9 тонн хліба й 24 тонни води.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему