Трамп планує реформувати податкову систему США

Дональд Трамп Копирайт изображения Getty Images

Президент США Дональд Трамп заявив, що візьметься за реформу податкової системи США. Про це він сказав по тому, як його спроба скасувати систему медичного страхування Obamacare зазнала невдачі.

Раніше пан Трамп обіцяв спочатку реформувати охорону здоров'я, і ​​лише потім змінювати податковий кодекс.

"Скажу, що ми, швидше за все, дуже потужно почнемо просувати ідею великих податкових скорочень і реформи в цілому. Це наш наступний крок", - сказав Трамп журналістам у Білому домі.

Цю заяву він зробив після того, як законопроект про реформу охорони здоров'я, яка скасовувала страхову систему, запроваджену президентом Бараком Обамою, зняли з голосування.

Президенту довелося відкликати документ, оскільки він не отримав необхідної підтримки навіть від республіканців.

Як пов'язані податкова реформа і Obamacare

У підсумку, новим внутрішньополітичним пріоритетом адміністрації Трампа стане проведення масштабної податкової реформи.

Раніше новий американський говорив, що має намір переглянути розміри податків, але лише після скасування Obamacare.

Відшкодувати податкові скорочення федерального бюджету передбачалося за рахунок коштів, зекономлених в рамках реформи охорони здоров'я.

У ситуації, коли скасування Obamacare через Конгресс провести не вдалося, невідомо, як Трамп планує закривати дірку в федеральному бюджеті, яка неодмінно утвориться, якщо він скоротить податки.

Тим не менше, міністр фінансів США Стівен Мнучін раніше заявив в інтерв'ю агенції AP, що, на його думку, провести через Конгрес податкову реформу, можливо, буде простіше, ніж змінити систему охорони здоров'я. Він розраховує, що конгрес схвалить податкову реформу до серпня.

Новини на цю ж тему