У містах Росії прихильники Навального проводять акції протесту

Навальный Копирайт изображения AFP
Image caption Навальний має намір прийти на акцію протесту в Москві

У багатьох містах Росії проходять протести опозиції, приводом для яких стали останні антикорупційні розслідування Олексія Навального.

На початку березня Фонд боротьби з корупцією пана Навального опублікував розслідування про нерухомість, яка, можливо, належить голові уряду Росії Дмитру Медведєву, і про його можливу причетність до корупції.

У зв'язку з відсутністю реакції прем'єр-міністра пан Навальний закликав своїх прихильників вийти на акції протесту 26 березня. Про намір провести антикорупційні мітинги заявили активісти майже в 100 містах.

Зокрема мітинг опозиції відбувся у неділю в центрі Новосибірська, повідомляє кореспондент агенції "Інтерфакс-Сибір".

За словами представника мерії міста, у заході брали участь близько 1,5 тисячі людей. Організатори оцінювали кількість присутніх у щонайменше чотири тисячі людей.

Спочатку мерія Новосибірська заборонила мітинг, але згодом суд міста визнав цю відмову незаконною.

У схожий спосіб під різними приводами влада відмовила в узгодженні акцій протесту в інших містах, зокрема у Москві.

Втім, організатори акції у Москві все одно мають намір влаштувати ходу по центральній вулиці Тверській у другій половині дня в неділю.

Також надходять повідомлення про акції в Південно-Сахалінську, Іркутську, Красноярську, Томську, Єкатеринбурзі, Челябінську, які починаються послідовно зі сходу на захід країни.

Офіційні джерела в Росії майже не висвітлюють ці акції.

Також на цю тему