Форін-офіс: візит Бориса Джонсона в Москву відклали

Борис Джонсон Копирайт изображения Getty Images

Британський міністр закордонних справ Борис Джонсон відклав свій візит до Москви, повідомили представники Форін-офісу.

Відомство поширило заяву, де повідомили, що візит пана Джонсона "відклали через зміни у розкладі зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО".

Копирайт изображения Getty Images

Борис Джонсон вже поговорив із міністром Лавровим і, згідно із заявою Форін-офісу, розраховує на візит у найближчий час.

На початку березня британське міністерство закордонних справ повідомило, що Бориса Джонсона запросили відвідати Москву від імені голови російського МЗС Сергія Лаврова. Тоді ж повідомили, що поїздка мала відбутися найближчими тижнями.

Згідно із заявою, яку раніше опублікували на сайті Форін-офісу, міністри планували обговорити російсько-британські відносини, "а також низку міжнародних питань, у тому числі ситуацію в Сирії і в Україні, де у нас є значні розбіжності".

У Форін-офісі підкреслили, що зустріч міністрів не означатиме повернення до звичайних відносин, "міністр закордонних справ продовжить рішуче відстоювати точку зору британського уряду".

У заяві британського зовнішньополітичного відомства повідомили: "Ми завжди чітко заявляли, що Британія буде взаємодіяти з Росією у тих галузях, де це відповідає нашим національним інтересам".

Новини на цю ж тему