У Берліні шукають виконавців ролі "росіян" для навчань армії США

Американський солдат на базі Гоенфельс Копирайт изображения Getty Images
Image caption Статисти гратимуть ролі селян в регіонах конфлікту

На офіційному міському порталі Берліна опублікували оголошення про набір людей, які зможуть зіграти "росіян" під час навчань армії США в Німеччині. Статистам обіцяють платити від 88 до 120 євро на день.

"Шукаємо статистів для рольових ігор в рамках курсів з підготовки армії США. Статисти гратимуть роль цивільних в кризових регіонах, допомагаючи реалістично відтворити умови конфлікту для підготовки солдатів до участі в закордонних місіях", - йдеться в оголошенні.

Очікується, що статисти гратимуть жителів, торговців, фермерів і представників місцевого самоврядування афганського села, де, за сценарієм навчань, проводять операцію американські військові. Основне завдання статистів - взаємодіяти з американцями.

Кандидати мають володіти англійською та німецькою. Однак перевага надаватиметься людям, які також говорять російською, чеською або польською.

Кандидатів з-за кордону повинні мати дійсний дозвіл на проживання та роботу в Німеччині.

У повідомленні не уточнюється, чому для імітації операції в афганському селі шукають людей, які можуть зіграти саме росіян і володіють вказаними мовами.

Маневри відбудуться на базі Гоенфельс, де базується 173-а повітряно-десантна бригада армії США.

Ця база знаходиться в Баварії між Нюрнбергом і Регенсбургом.

Успішних кандидатів з Берліна відвезуть туди на безкоштовних автобусах.

Безпосередньо під час навчань актори, як і належить мирному населенню, житимуть в сільських будинках, побудованих спеціально для тренувань.

Спатимуть вони в казармах.

На весь термін роботи їм заборонять користуватися мобільним телефоном.

Повідомляється, що працювати потрібно почати з 26 квітня, робота триватиме два тижні.