Порошенко і Туск сподіваються на позитивне голосування ЄП за безвіз українцям

Дональд Туск і Петро Порошенко Копирайт изображения Ukrinform

Президент Європейської Ради Дональд Туск та президент України Петро Порошенко висловили сподівання на якнайшвидше завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і запровадження безвізового режиму для українців.

Дональд Туск та Петро Порошенко зустрілися у місті Сент-Джуліанс на Мальті, де проходить конгрес Європейської народної партії.

Цього ж дня Петро Порошенко мав зустріч із президентом Європейського Парламенту (ЄП) Антоніо Таяні.

Керівник України висловив сподівання на позитивне голосування ЄП за запровадження безвізового режиму для українських громадян на найближчій пленарній сесії, 6 квітня 2017 року.

Петро Порошенко та Дональд Туск обговорили останні події на Донбасі і засудили дії Росії, спрямовані на порушення Мінських домовленостей та підрив мирного процесу, повідомляє інтернет-представництво президента України.

Співрозмовники також підтвердили важливість збереження санкцій Європейського Союзу проти Росії до повного відновлення територіальної цілісності України, включаючи Крим, наголошують у прес-службі президента України.

29-30 березня Петро Порошенко перебуває з робочим візитом на Мальті.

У четвер президент візьме участь у розширеному саміті глав держав і урядів - членів ЄНП і проведе близько десяти двосторонніх зустрічей.

Новини на цю ж тему