Комісія: нападника у Вестмінстері вбив один постріл

Халід Масуд Копирайт изображения PA

Халід Масуд, який напав минулого тижня на людей на Вестмінстерському мосту, помер від одного поранення у грудну клітину, повідомляє поліцейська інспекція. Смерть настала миттєво.

Як заявили в комісії із незалежного розслідування скарг на поліцію, під внутрішнє розслідування не потрапив жоден констебль і їх не перевіряють через перевищення повноважень.

Згідно зі слідством, активна фаза нападу пана Масуда тривала 82 секунди. За цей час уродженець англійського графства Кент збив на смерть трьох людей на тротуарі Вестмінстерського мосту, врізався у ворота Вестмінстерського палацу і смертельно поранив 48-річного поліцейського ножем біля входу в будівлю, після чого його застрелив інший констебль.

Поранення під час нападу отримали 50 людей, 31 людина потребувала шпиталізації.

Румунка Андреа хрест, яка впала з мосту, коли пан Масуд врізався у неї, перебуває у стабільному стані. Лікарі видалили їй тромб у мозку.

Слідчий комісії Крістофер Ловетт сказав суду, що він і його колеги зроблять "організаційні висновки" після того, що трапилося.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption У середу на Вестмінстерському мосту пройшла акція вшанування жертв нападу

Патологоанатом суду коронерів Фіона Вілкокс висловила співчуття членам родини пана Масуда.

У середу пані Вілкокс відкрила слухання про загибель чотирьох жертв ісламіста-одинака і відразу ж перенесла розгляд на травень.

Відповідальність за напад пана Масуда взяла на себе "Ісламська держава", однак у поліції дійшли висновку, що нападник діяв самотужки.

У дитинстві пана Масуда звали Адріан Елмс. За 52 роки його кілька разів притягували до відповідальності за умисне псування майна, нанесення важких тілесних ушкоджень, незаконне зберігання зброї і порушення громадського порядку. Звинувачення, які пов'язані з терористичною діяльністю, йому жодного разу не пред'являли.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему