Владиславу Каськіву відмовили в статусі політбіженця

Владислав Каськів Копирайт изображения UNIAN

Екс-керівнику Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Віктора Януковича Владиславу Каськіву відмовили в статусі політичного біженця.

Про це повідомив заступник генпрокурора Євген Єнін на Facebook.

"Влада Панами відмовила Каськіву в статусі політичного біженця. Це ще не фінал, але значний крок вперед", - написав він.

В Україні пана Каськіва підозрюють у розкраданні 7,5 мільйонів гривень державних коштів. Він заперечує вину і заявляє про "категоричну готовність" співпрацювати з українськими правоохоронцями.

У Панамі пана Каськіва затримали в ніч з 7 на 8 вересня. У цій країні він просив посвідки на проживання, розповіли раніше у ГПУ.

Владислав Каськів заявив, що його не затримували у Панамі й він не перебуває у базі розшуку Інтерполу. Пізніше він попросив політичного притулку в Панамі.

Пізніше пан Каськів вніс заставу 600 тисяч доларів та вийшов з в'язниці у Панамі. Тоді заступник генпрокурора Євген Єнін заявив, що панамська влада має завершити процедуру екстрадиційної перевірки.

"Саме внесення 600 тис. доларів застави - найкращий доказ корупції, бо на своїй посаді Каськів не міг заробити такі гроші без хабарів", - заявила речниця ГПУ Лариса Сарган.