Статки сім'ї Іванки Трамп становлять 740 млн доларів

Іванка Трамп із чоловіком Копирайт изображения Getty Images

Донька президента США Іванка Трамп і її чоловік Джаред Кушнер мають активи, вартість яких оцінюють у 240-740 млн доларів. Про це свідчать дані про доходи пана Кушнера, якого президент Дональд Трамп призначив своїм старшим радником.

Дані про доходи зятя пана Трампа оприлюднили разом із деклараціями інших ключових співробітників Білого дому. Оприлюднити ці дані зобов'язують етичні вимоги. У деклараціях вказують доходи і приблизну вартість активів, якими володіли співробітники на момент початку роботи в адміністрації президента.

Дані, які оприлюднили в п'ятницю ввечері не стосувалися доходів і активів президента Трампа і віце-президента Майка Пенса.

У декларації Кушнера зазначили, що вартість бізнесу Іванки Трамп із виробництва одягу та парфумерії складає 50 мільйонів доларів. Її частку в Trump International Hotel оцінюють у 5-25 мільйонів доларів. Іванка Трамп ще не публікувала дані про свої доходи, бо нещодавно стала працювати в президентській адміністрації.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Трамп призначив свою доньку Іванку і її чоловіка Джареда Кушнера на пости в Білому домі

Декларація Джареда Кушнера складається із 54 сторінок. У документах вказується, що доходи пана Кушнера та Іванки Трамп за 2016 й і частину 2017 року склали 195 мільйонів доларів. Істотну частину цієї суми становлять кошти від продажу активів.

Адміністрація Дональда Трампа - одна з найзаможніших президентських адміністрацій в американській історії, зазначають у Financial Times.

Агентство Bloomberg додає, що співробітники власноруч вказують приблизну вартість активів. Методологію оцінки активів не пояснюють.

Перед публікацією даних прес-служба Білого дому підкреслила, що в документах треба вказати активи, якими співробітники володіли під час влаштування на роботу, а не ті активи, якими вони володіють зараз.

Прес-секретар адміністрації Шон Спайсер повідомив, що заможним співробітникам довелося відмовитися від багатьох активів, щоб отримати роботу в Білому домі.

У декларації пан Спайсер зазначив, що отримав 260 тисяч доларів за роботу на посаді директора зі стратегії та комунікацій Національного комітету Республіканської партії і володіє декількома об'єктами нерухомості.

Новини на цю ж тему