Росія готується до ескалації на Донбасі - Муженко

Муженко Копирайт изображения facebook.com/v.muzhenko

Має місце чергова "маніакальна путінська погроза Україні", заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко. За його словами, Росія готується активізувати бої на Донбасі.

"Без жартів. Події останніх двох тижнів свідчать про підготовку #Росії до початку активізації бойових дій на #Донбасі", - написав головнокомандувач ЗСУ у Twitter.

Має місце чергова "маніакальна путінська погроза Україні", написав Віктор Муженко у Facebook. Озвучена ця погроза була на форумі "Арктика - територія діалогу", зазначив Віктор Муженко.

"Вважаю, що глобальну катастрофу у світі може організувати тільки Росія. Аби не Захід - Росія вже б її давно створила", - заявив він.

У четвер під час форуму "Арктика - територія діалогу" Володимир Путін заявив, що у США "є думка", що "чим гірші відносини між Україною і Росією, тим краще для них", а це "може призвести до глобальних катастроф і глобальних конфліктів".

"Якщо ми будемо намагатися такими небезпечними засобами як регіональні конфлікти когось стримувати, це може привести і до глобальних катастроф, глобальних конфліктів ", - заявив Володимир Путін.

Нещодавно держсекретар США Рекс Тіллерсон закликав Росію вплинути на сепаратистів, щоб зупинити насильство на Донбасі. У США із занепокоєнням відзначили численні обстріли цивільної інфраструктури "сепаратистами, яких очолює РФ".

Ситуація в АТО ускладнилася, було більше 90 обстрілів бойовиків, заявляють українські військові. Впродовж минулої доби поранили 10 військових.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що позавчора зафіксувала у Донецькій і Луганській областях близько 1,2 тис. вибухів.

Бойовики звинувачують в обстрілах українських військових.

Новини на цю ж тему