Кириленко: РФ може обрати іншого виконавця на Євробачення

Самойлова Копирайт изображения ЕРА

Росія може взяти участь в Євробаченні-2017 року з учасником, який не порушував українське законодавство. Про це заявив віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко.

"…Росія може взяти участь у Євробаченні-2017 у Києві, але якщо буде такий учасник, який не порушував українське законодавство. І, я думаю, точно таке рішення ухвалила би Франція, Німеччина, Британія, Польща", - заявив він.

Він назвав безпрецедентним і неприйнятним вимагати від України на догоду Росії порушувати закони.

Про це чиновник сказав в ефірі Українського радіо, коментуючи заяви у Європейській мовній спілці щодо можливості санкцій проти України через заборону в'їзду для російської співачки.

За словами Кириленка, якщо Росія приїде з іншим учасником на конкурс, то їм, як і усім іншим делегаціям, буде гарантовано безпеку, нормальний прийом і перебування.

СБУ заборонила в'їзд до України на три роки російській співачці . У червні 2015 року вона брала участь у концерті в анексованому Криму.

Раніше Європейська мовна спілка, яка організовує "Євробачення", ‎запропонувала ‎співачці Юлії Самойловій виступити на пісенному конкурсі у Києві ‎через супутниковий зв'язок. Росія ідею відкинула.‎

Також на цю тему

Новини на цю ж тему