В Росії відкрили справу через заклик до заворушень

Москва Копирайт изображения AFP

Слідчий комітет Росії порушив справу через заклик до масових заворушень в Москві. Йдеться про заклики в інтернеті вийти на акцію у Москві 2 квітня.

Слідчі заявляють, що 29 березня в соціальних мережах невідома особа під псевдонімом розмістила повідомлення, які "закликають до дій вкрай екстремістського характеру".

Генпрокуратура Росії вимагала від опозиційного Фонду боротьби заблокувати доступ до сайтів, на яких є інформація про заплановані мітинги.

Опозиція планує провести антикорупційну акцію в багатьох містах Росії. Мітинг не узгоджений з владою і має стати продовженням акцій, що пройшли в Росії 26 березня.

Минулої неділі в багатьох містах Росії пройшли мітинги проти корупції. Приводом для них стало розслідування Фонду боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального про майно і нерухомість, нібито пов'язані з російським прем'єром Дмитром Медведєвим.

У Москві поліція затримала 1030 людей, підрахувала моніторингова група "ОВС-Інфо". Поліція говорила про 600 затриманих.

У Кремлі називають звинувачення на адресу Медведєва популізмом і заявляють, що у активістів немає тієї інформації, яка у контролюючих органів.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему