Активісти в Одесі блокують відділення "Альфа-банку" та "Сбербанку"

Сбербанк Копирайт изображения EPA

Активісти громадської організації "Автомайдан Одеси" проводять акцію протесту проти роботи в Україні "Альфа-банку" та "Сбербанку". Про це повідомляють ЗМІ.

Вони обливають фасади відділень банків червоною фарбою, обклеюють листівками, закладають двері бетонними блоками та мішками з піском.

За даними інформагенції УНІАН, в одному з відділень "Альфа-банку", на перетині вулиць Пушкінської та Малої Арнаутської, активісти виклали стіну з пінобетонних блоків висотою приблизно 1 м.

У листівках, якими обклеюють фасади, йдеться про те, що це банки "країни-аргесора". Активісти закликають вкладників забрати з них гроші.

Зранку "Автомайдан Одеси" встиг заблокувати роботу кількох відділень банків.

23 березня набула чинності постанова НБУ, якою запровадили санкції проти банків із російським державним капіталом, що працюють в Україні.

Санкції строком на один рік передбачають заборону на будь-які фінансові операції цих банків на користь пов'язаних ‎із ними материнських структур. Вони стосуються ‎‎"Сбербанку", "ВіЕс Банку", "Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку", "ВТБ ‎БАНК", "БМ БАНК". ‎

Також на цю тему