Вибух у метро Петербурга міг вчинити смертник - ЗМІ

Путін Копирайт изображения Reuters
Image caption Президент Путін поклав квіти біля місця вибуху

Вибух у вагоні метро Санкт-Петербурга міг здійснити смертник-одинак, який був вихідцем із Середньої Азії, повідомляють російські інформаційні агенції з посиланням на неназвані джерела в правоохоронних органах.

В результаті вибуху, який пролунав у вагоні метро в Санкт-Петербурзі в понеділок, загинули 11 людей. Ще 51 постраждалий перебуває в лікарні.

За інформацією "Інтерфаксу", чоловік залишив вибуховий пристрій, замаскований під вогнегасник, на станції метро "Площа повстання", але ця бомба не спрацювала і згодом була знешкоджена.

"Сівши у вагон метро, ​​підозрюваний у скоєнні злочину привів в дію вибуховий пристрій між станціями "Сінна площ " і "Технологічний інститут", - сказав співрозмовник "нтерфаксу".

Копирайт изображения AFP/Getty Images
Копирайт изображения EPA

За даними, які цитує "РИА Новости", в епіцентрі вибуху виявили тіло вихідця з Середньої Азії, але називати його терористом-смертником поки що передчасно.

"Дійсно, існує версія, що одна людина могла залишити бомбу на станції "Площа Повстання", а потім підірвати другу на іншій гілці. Але це лише одна з версій", - зазначив співрозмовник агентства.

Як повідомляє агенція "ТАСС", слідство перевіряє причетність до нападу двох вихідців із Середньої Азії - чоловіка і жінки.

"Вони потрапили в поле зору правоохоронців після перегляду записів з камер відеоспостереження. Їхні особи встановлюються", - сказало агентству джерело.

Офіційного підтвердження цих повідомлень поки що немає.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему