Порошенко: РФ свідомо пішла на провокацію на Євробаченні

Євробачення Копирайт изображения EPA

Президент України Петро Порошенко назвав провокацією висунення Росією співачки Юлії Самойлової на участь у цьогорічному пісенному конкурсі "Євробачення", який відбудеться в Києві.

Раніше СБУ заборонила Самойловій в'їзд до України на три роки, оскільки у червні 2015 року вона брала участь у концерті в анексованому Криму.

Як наголосив пан Порошенко, відвідання Криму Україна допускає лише через адміністративний кордон з Херсонською областю.

"Це абсолютно чітко відомо російській стороні. Вимоги є єдині для всіх. Російська сторона знала про це, свідомо прийняла рішення, розраховуючи на провокацію", - сказав пан Порошенко під час брифінгу з президентом Латвії Раймондом Вейонісом.

"Українська влада не пішла на цю провокацію, вона діє послідовно відносно всіх, хто порушує українське законодавство", - додав український лідер.

Раніше в "Національній суспільній телерадіокомпанії України" закликали Європейську мовну спілку поважати суверенітет України.

Ця заява стала відповіддю на лист директорки ЄМС Інгрід Делтенре, у якому вона просила Київ забезпечити участь в "Євробаченні" представниці Росії Юлії Самойлової нарівні з усіма.

Також на цю тему