Кремль: теракт під час візиту Путіна змушує задуматися

Путін приїзлив до місця, де стався теракт Копирайт изображения ЕРА
Image caption Путін приїзлив до місця, де стався теракт

Те, що теракт в Санкт-Петербурзі стався під час візиту президента Росії Володимира Путіна, мають проаналізувати спецслужби, заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

"Безумовно, сам факт того, що цей терористичний акт був здійснений в момент перебування у місті голови держави, змушує задуматися і привертає увагу. Це предмет для аналізу спеціальними службами", - сказав пан Пєсков.

"Будь-який терористичний акт, який відбувається в країні, є викликом для кожного росіянина, включаючи голову держави", - додав прес-секретар.

Незабаром після вибуху екс-депутат Держдуми і офіцер ФСБ в запасі Геннадій Гудков в інтерв'ю ВВС пов'язував теракт з присутністю у місті Володимира Путіна.

"Приїзд президента і політичного бомонду - це шалені заходи безпеки. ФСО приїжджає заздалегідь - тижнів за дві, ФСБ на вухах, поліція на вухах. І [влаштовувати теракт в таких умовах] це означає взяти на себе такі ризики! - заявив пан Гудков. - Все це говорить про те, що це дуже зухвалий теракт, навмисний виклик системі, рукавичка, кинута нахабно в обличчя з великою силою".

У понеділок, 3 квітня, у вагоні поїзда між станціями "Сінна" і "Технологічний інститут" у Петербурзі прогримів вибух. Загинули 14 людей, майже 50 отримали поранення.

Пізніше на станції метро "Площа Повстання" знайшли саморобний вибуховий пристрій, його знешкодили.

Незабаром після вибуху метро Санкт-Петербурга повністю закрили, у місті запровадили посилені заходи безпеки.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за статтею "теракт".

Спецслужби Киргизстану назвали ім'я виконавця теракту. За попередніми даними, це уродженець Оша, нині громадянин Росії Акбаржон Джалілов 1995 року народження.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему