Магазин зняв з продажу розмальовку з Гітлером через скандал

книга Копирайт изображения AFP/getty

Голландська мережа магазинів була змушена вибачитися після того, як мимоволі продала книгу-розмальовку із зображенням Адольфа Гітлера.

Він був намальований зі свастикою і з піднятою у нацистському вітанні рукою.

Голландська аптечна мережа Kruidvat, де продавалася книжка, заявила, що "глибоко шкодує про те, що трапилося", і негайно вилучила цей продукт.

Книга була вироблена в Індії, і чому туди вирішили включити Гітлера - незрозуміло.

"Я підозрюю, що той, хто створив розмальовку витяг зі своєї шафи якусь книгу про відомих людей і обрав кілька з них. На жаль, серед них опинився і Адольф Гітлер. Можливо, його просто не впізнали", - розповів ЗМІ представник бельгійського видавництва Trifora.

Як пояснив видавець, у книгу були включені відомі історичні постаті, такі як Нельсон Мандела, Альберт Ейнштейн і Авраам Лінкольн.

"Це прикрий збіг обставин. Ми перевірили книгу на переклад, але не перевірили всі картинки для розфарбовування", - сказав речник видавництва.

Копирайт изображения AFP/getty
Image caption Фото батька з придбаною для доньки книгою

Голландський рітейлер вибачився після того, як книга надійшла у продаж і шоковані батьки почали розміщувати коментарі в соцмережах.

Один із батьків розмістив зображення сторінки книги із підписом: "Така от хороша ваша розмальовка!"

Інший клієнт назвав це "неподобством" на сторінці компанії у Facebook.

Мережа магазинів Kruidvat повідомила, що книга була у продажу лише півдня і її одразу ж зняли з полиць, коли проблема спливла.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему