Вісім екс-бійців "Торнадо" отримали від 8 до 11 років тюремного ув'язнення

Засідання Оболонськогог райсуду Копирайт изображения UNIAN
Image caption Засідання Оболонськогог райсуду у справі 12 екс-бійців спецпідрозділу "Торнадо", у Києві, 7 квітня 2017

Оболонський райсуд Києва засудив екс-командира розформованої роти МВС "Торнадо" у Луганській області Руслана Онищенка, його заступника Миколу Цукура та ще шість співробітників підрозділу до тривалих термінів позбавлення волі.

Пана Онищенка засудили на 11 років в'язниці, пана Цукура - до дев'яти років, громадянина Білорусі Данила Ляшука - до 10 років, Іллю Холода - до 9,5 років.

Також екс-бійців Бориса Гульчука, Максима Глєбова, Микиту Куста засудили до дев'яти років в'язниці, а Анатолія Пламадяла - до восьми років позбавлення волі.

Крім того, бійців розформованої роти "Торнадо" Юрія Шевченка, Романа Іваша, Андрія Демчука, і Микиту Свиридовського засудили на п'ять років в'язниці, із випробувальним терміном.

У червні 2015 року в Луганській області затримали і заарештували восьмеро людей, семеро з яких були бійцями "Торнадо". Їх підозрювали зокрема у створенні злочинної організації, викраденнях і катуваннях.

У липні торік колишнього бійця роти "Торнадо" засудили до шести років ув'язнення за зґвалтування жінки на Луганщині.

На попередніх засіданнях над бійцями були сутички між активістами, які прийшли підтримати "торнадівців", і поліцією. У правоохоронців кидали шини і пакети з борошном.

МВС розформувало роту патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" у 2015 році.

Новини на цю ж тему